تیم حرفه ای یاشیک طی سالها فعالیت در زمینه خدمتگذاری،حمایت و پشتیبانی مداوم و مستمر به منظور رضایت مشتریان و سابقه در صنعت خدمات و فروش از سال 1358 تا به امروز افتخارات زیادی را در کارنامه خود ثبت کرده است و عنوان بزرگترین مرجع انلاین صنعت مبلمان ایران را به خود اختصاص داده است.

یاشیک با بهره گیری از نیروهای متخصص،جوان،کارازموده و عرضه خدمات مدرن و متنوعی از قبیل مشاوره تخصصی، تولید محتوا، فروش، فروش اقساطی، خدمات پس از فروش و پایبندی به تعهدات خود، سعی در ارائه پروژه های موفق و کسب رضایت و اعتماد مشتریان دارد.

از این رو، یاشیک به عنوان بنیانگذار پایگاه مشتریان راضی و وفادار، از سوی برخی از ارگان های معتبر،شایسته تقدیر و تشکر شناخته شده است.

یاشیک تا به امروز تمامی پروژه های خود را با بهره گیری از نیرو های خلاق و ماهر معماربا هدف طراحی و پدید اوردن محیطی فرح بخش، لوکس و دلپذیر در سازمان های کوچک و بزرگ با موفقیت به انجام رسانیده است.

ما دریاشیک همواره می کوشیم با تکیه بر دانش،تکنولوژی،هم فکری و تصمیم گیری صحیح و توجه به مسئله بودجه، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قراردهیم.

همانطور که پیش تر ذکر شد این مهم به دست نمی اید مگر با جدیت، تلاش، خلاقیت، قدرت کافی و توجه به مسئله ارتقای خدمات و کسب رضایتمندی مشتریان عزیز.