پروژه ها

ایده دیوار

با یک دیوار، درختچه یا حصار، می توانید حریم خصوصی مورد نیاز را برای حیاط ایجاد کنید.

شاید به دنبال یک فضای خصوصی برای استراحت در حیاط خلوت یا بالکن باشید، یک جداکننده فضا حریم خصوصی در فضای باز، فضای شخصی را به دور از دید همسایگان یا رهگذران به شما می دهد.

در این مقاله چند ایده خلاقانه برای حفظ حریم خصوصی در حیات خلوت برای شما آورده ایم. با ما همراه باشید.

حصارکشی با بامبو

حصار بامبو در چند سال اخیر به دلیل  دلیل رشد قدی مناسب، همیشه سرسبز بودن، سازگاری با اقلیم های گرم و سرد و تنوع زیاد مورد استقبال طراحان فضای سبز قرار گرفته است.

قدیمی و خشک

می توانید با رنگ آمیزی به رنگ سفید، سپس مشکی، و سپس سمباده زدن رنگ سیاه تا حدی که دوست دارید، ظاهری قدیمی و کهنه به محیط بدهید.

رشد طبیعی

چرا یک گیاه واقعی را رشد ندهید؟ بعضی از گیاهان  به سرعت رشد می کنند، با یک مهندس فضای سبز مشورت کنید تا مطمئن شوید گیاهی را که انتخاب کرده اید، برای اندازه فضایی که می خواهید نمایش دهید مناسب است.

نردبان های سبز

می توانید به جای داشتن یک دیوار چوبی یا جنگلی از فضای سبز، این دو را با هم ترکیب کنید.

دیوار را مشکی رنگ کنید و نردبان هایی از گل و گیاهان به آن وصل کنید.

دیوار کاکتوس

چرا همیشه شمشاد و بامبو ؟ کاکتوس را امتحان کنید!

کاکتوس به همان اندازه جذاب است، به ویژه در مناطق اسپانیایی و جنوب غربی که رشد می کند و برای خانه هایی که دارای سبک معماری مزرعه مانند هستند.

پرده کشی

مدیران ساختمان شاید اجازه این کار را به دلیل آسیب زدن به نمای ساختمان ندهند، اما اگر بتوانید این کار را انجام دهید گزینه مناسبی است. آویزان کردن در بالکن، چسباندن به آلاچیق و … از مکان هایی است که می شود از پرده و پتوی سبک وزن استفاده کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید